Panelizer (7.x-3.3) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: list
sq: lista

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: content
sq: përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Settings
sq: Rregullimet

en: settings
sq: rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: 1 hour | @count hours
sq[0]: 1 orë
sq[1]: @count orë

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Log message
sq: Mesazhi i log

en: Other
sq: Tjetër

en: reset
sq: rivendos

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Context
sq: Konteksti

en: Taxonomy vocabulary
sq: Fjalori i Taksonomisë

en: 1 year | @count years
sq[0]: 1 vit
sq[1]: @count vjet

en: 1 week | @count weeks
sq[0]: 1 javë
sq[1]: @count javë

en: 1 sec | @count sec
sq[0]: 1 sek
sq[1]: @count sek
