Panelizer (7.x-3.3) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: list
te: జాబితా

en: context
te: సందర్భం

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: content
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: default
te: అప్రమేయం

en: Settings
te: అమరికలు

en: settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: User
te: వాడుకరి

en: 1 hour | @count hours
te[0]: 1 గంట
te[1]: @count గంటలు

en: 1 day | @count days
te[0]: 1 రోజు
te[1]: @count రోజులు

en: General
te: సాధారణ

en: Other
te: ఇతర

en: Context
te: సందర్భం

en: 1 year | @count years
te[0]: 1 సంవత్సరం
te[1]: @count సంవత్సరాలు

en: 1 week | @count weeks
te[0]: 1 వారం
te[1]: @count వారాలు

en: 1 min | @count min
te[0]: 1 నిమిషం
te[1]: @count నిమిషాలు

en: 1 sec | @count sec
te[0]: 1 క్షణం
te[1]: @count క్షణాలు

en: 1 month | @count months
te[0]: 1 నెల
te[1]: @count నెలలు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
