Panelizer (7.x-3.4) - en to bo translation catalogue (51 entries)

en: list
bo: རེའུ་མིག

en: context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Log message
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Other
bo: གཞན

en: reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Contexts
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Taxonomy vocabulary
bo: རིགས་དབྱེའི་སྤྱི་མིང

en: Choose layout
bo: བཀོད་པ་གདམ་གསེས།

en: Disable Drupal blocks/regions
bo: Drupalཁུལ་དུམ་སྤྱོད་མི་ཆོག/ཁུལ་ཁོངས།

en: CSS code
bo: CSSཚབ་ཨང་།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: This node
bo: ཚིགས་ཚེག་འདི།

en: layout
bo: བཀོད་པ།

en: Summary of contexts
bo: འབྲེལ་ཡོད་ནང་དོན་གྱི་གནད་བསྡུས

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Selection rules
bo: འདེམས་སྟངས་ཀྱི་སྒྲིག་ལམ

en: Control the criteria used to decide whether or not this variant is used.
bo: བྱེ་བྲག་འདི་སྤྱོད་དགོས་མིན་ཐག་གཅོད་བྱེད་ཀྱི་ཚད་གཞི་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ།

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
bo: ནང་དོན་གྱིས་སྤྱོད་ཐུབ་པའི་བྱེ་བྲག་འདི་ལ་ཟུར་སྣོན་གྱི་གོང་འོག་དངོས་གཞི་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Selection rule
bo: འདེམས་སྟངས་ཀྱི་སྒྲིག་ལམ

en: Administrative title of this variant.
bo: བྱེ་བྲག་འདིའི་དོ་དམ་ཁ་བྱང་།

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པའི་གནས་ཚུལ་གསལ་བཤད་བྱས་ནས་མི་གཞན་དག་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་ཀུན་སློང་ཤེས་སུ་འཇུག་པ།

en: Configuration error. No handler found.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་ནོར་འཁྲུལ། ལག་བསྟར་པ་མ་རྙེད།

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
bo: འདི་ནི་དོ་དམ་འཆར་ངོས་སུ་མངོན་ཐུབ་པ་དང་ངོས་འཛིན་བྱེད་སླ་བོ་ཡོད།

en: Renderer
bo: ཚོན་འབྱུག

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Change general settings for this variant.
bo: བྱེ་བྲག་འདིའི་སྤྱི་ཡོངས་སྒྲིག་འགོད་ལ་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ།

en: A unique machine-readable name for this variant. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores. This name will be used when exporting the variant. If left empty the variant's name will be used instead.
bo: བྱེ་བྲག་འདི་ལ་འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་མཚུངས་མེད་ཞིག། དེ་ལ་ངེས་པར་ཏུ་གསལ་བྱེད་ཆུང་བྲིས་དང་ཨང་གྲངས། འོག་ཐིག་སོགས་འདུ་བ། མིང་འདི་བྱེ་བྲག་ཕྱིར་འདོན་བྱེད་སྐབས་སུ་སྤྱོད་སྲིད། གལ་སྲིད་སྟོང་བར་བཞག་ཚེ་བྱེ་བྲག་གི་མིང་སྤྱོད་ངེས།
