Panelizer (7.x-3.4) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: list
ca: llista

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: content
ca: contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: default
ca: predeterminat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: settings
ca: paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Access
ca: Accés

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Layout
ca: Disposició

en: User
ca: Usuari

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: CSS ID
ca: ID de CSS

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Other
ca: Altres

en: reset
ca: reinicia

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Reset to Defaults
ca: Reactiva els valor per defecte

en: Form
ca: Formulari

en: Taxonomy vocabulary
ca: Vocabulari de la taxonomia

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: 1 week | @count weeks
ca[0]: 1 setmana
ca[1]: @count setmanes

en: 1 min | @count min
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 sec | @count sec
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: Choose layout
ca: Selecciona la disposició

en: Disable Drupal blocks/regions
ca: Inhabilita els blocs/regions del Drupal

en: CSS code
ca: Codi CSS

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: 1 month | @count months
ca[0]: 1 mes
ca[1]: @count mesos

en: layout
ca: disposició

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Selection rules
ca: Regles de selecció

en: Administrative title of this variant.
ca: Títol d'administració d'aquesta variant

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ca: Proporcioneu una explicació dels canvis que esteu fent. Això ajudarà a d'altres autors a entendre les vostres motivacions.

en: Clone of
ca: Còpia de

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: allowed content
ca: contingut permès

en: Use the same allowed content as standard Panels pages?
ca: Usa el mateix contingut permès com a les pàgines de Panels estàndards?

en: Default panel
ca: Panel predeterminat
