Panelizer (7.x-3.4) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: list
is: listi

en: context
is: samhengi

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: content
is: innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Reset
is: Endursetja

en: default
is: sjálfgefið

en: Settings
is: Stillingar

en: settings
is: stillingar

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Access
is: Aðgangur

en: Node type
is: Efnistegund

en: Layout
is: Útlit

en: User
is: Notandi

en: CSS ID
is: CSS Kenni

en: CSS class
is: CSS klasi

en: 1 hour | @count hours
is[0]: 1 klukkutími
is[1]: @count klukkutímar

en: 1 day | @count days
is[0]: 1 dagur
is[1]: @count dagar

en: Custom
is: Sérsniðið

en: General
is: Almennt

en: reset
is: endurstilla

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Context
is: Samhengi

en: 1 year | @count years
is[0]: 1 ár
is[1]: @count ár

en: 1 week | @count weeks
is[0]: 1 vika
is[1]: @count vikur

en: 1 min | @count min
is[0]: 1 mín
is[1]: @count mín

en: 1 sec | @count sec
is[0]: 1 sek
is[1]: @count sek

en: 1 month | @count months
is[0]: 1 mánuður
is[1]: @count mánuðir
