Panelizer (7.x-3.4) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: list
lv: saraksts

en: context
lv: konteksts

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: content
lv: saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: default
lv: noklusējums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Access
lv: Piekļuve

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: User
lv: Lietotājs

en: CSS class
lv: CSS klase

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: General
lv: Galvenie

en: Other
lv: Citi

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Form
lv: Forma

en: Context
lv: Konteksts

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: 1 year | @count years
lv[0]: @count gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count gadi

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: @count sek
lv[1]: @count sek
lv[2]: @count sek

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lv: Sniedziet informāciju par veikto labojumu. Šī informācija palēdzēs citiem autoriem saprast labojuma iemeslu.

en: View mode
lv: Skata režīms
