Panelizer (7.x-3.4) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: list
kk: тізім

en: context
kk: контекст

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: content
kk: контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: default
kk: әдепкі

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа

en: reset
kk: қалпына келтіру/ысыру

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Taxonomy vocabulary
kk: Таксономиялық сөздігі

en: 1 year | @count years
kk[0]: 1 жыл

en: 1 week | @count weeks
kk[0]: 1 апта

en: 1 min | @count min
kk[0]: @count мин

en: 1 sec | @count sec
kk[0]: 1 сек

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай
