Panelizer (7.x-3.4) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: list
ku: لیستە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: 1 hour | @count hours
ku[0]: 1 کاتژمێر
ku[1]: @count کاتژمێر

en: 1 day | @count days
ku[0]: 1 ڕۆژ
ku[1]: @count ڕۆژ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: General
ku: گشتی

en: Other
ku: هیتر

en: reset
ku: باری سەرەتایی

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا

en: Taxonomy vocabulary
ku: وشەگەلی پۆلێن

en: 1 year | @count years
ku[0]: 1 ساڵ
ku[1]: @count ساڵ

en: 1 week | @count weeks
ku[0]: 1 هەفتە
ku[1]: @count هەفتە

en: 1 min | @count min
ku[0]: 1 خولەک
ku[1]: @count خولەک

en: 1 sec | @count sec
ku[0]: 1 چرکە
ku[1]: @count چرکە

en: 1 month | @count months
ku[0]: 1 مانگ
ku[1]: @count مانگ
