Panelizer (7.x-3.2) - en to pl translation catalogue (62 entries)

en: list
pl: lista

en: context
pl: kontekst

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: content
pl: zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Reset
pl: Resetuj

en: default
pl: domyślny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: settings
pl: ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Access
pl: Dostęp

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Layout
pl: Układ

en: User
pl: Użytkownik

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: Panels
pl: Panele

en: CSS ID
pl: ID CSS

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Custom
pl: Własne

en: Log message
pl: Wpis do dziennika

en: General
pl: Ogólne

en: Other
pl: Inne

en: reset
pl: przywróć

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Form
pl: Formularz

en: Contexts
pl: Kontekst

en: Context
pl: Kontekst

en: Taxonomy vocabulary
pl: Słownik kategorii

en: 1 year | @count years
pl[0]: 1 rok
pl[1]: @count lata
pl[2]: @count lat

en: 1 week | @count weeks
pl[0]: 1 tydzień
pl[1]: @count tygodnie
pl[2]: @count tygodni

en: 1 min | @count min
pl[0]: 1 min
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: 1 sec | @count sec
pl[0]: 1 sekunda
pl[1]: @count sekundy
pl[2]: @count sekund

en: Choose layout
pl: Wybierz układ

en: Disable Drupal blocks/regions
pl: Wyłącz bloki/regiony Drupala

en: CSS code
pl: Kod CSS

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: This node
pl: Ten węzeł

en: 1 month | @count months
pl[0]: 1 miesiąc
pl[1]: @count miesiące
pl[2]: @count miesięcy

en: layout
pl: układ

en: Summary of contexts
pl: Podsumowanie kontekstów

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Selection rules
pl: Reguły wyboru

en: Control the criteria used to decide whether or not this variant is used.
pl: Zmiana kryteriów wg których wariant będzie lub nie będzie użyty.

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
pl: Dodawanie dodatkowych obiektów kontekstu pracy dla wariantu używanego dla zawartości.

en: Selection rule
pl: Reguły wyboru

en: You must select a different layout if you wish to change layouts.
pl: Należy wybrać inny układ w celu zmiany układów.

en: Administrative title of this variant.
pl: Wewnętrzny tytuł tego variantu.

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
pl: Opis zmian dokonanych we wpisie. Pomocny dla innych redaktorów serwisu.

en: Configuration error. No handler found.
pl: Błąd konfiguracji. Nie znaleziono obsługi.

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
pl: Pojawi się w interfejsie administracyjnym w celu łatwej identyfikacji.

en: Renderer
pl: Silnik renderujący

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Change general settings for this variant.
pl: Zmień ogólne ustawienia tego wariantu.

en: allowed content
pl: dozwolona zawartość

en: Panelize
pl: Panelizuj

en: Allow panel choice
pl: Zezwól na wybór panelu

en: This user
pl: Ten użytkownik
