Panelizer (7.x-3.4) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: default
ps: تلواله

en: Settings
ps: امستنې

en: settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Access
ps: لاس رسی

en: User
ps: غړی

en: 1 hour | @count hours
ps[0]: ۱ ساعت
ps[1]: @count ساعتونه

en: 1 day | @count days
ps[0]: ۱ ورځ
ps[1]: @count ورځې

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: General
ps: ټوليز

en: Other
ps: نور

en: 1 year | @count years
ps[0]: ۱ کال
ps[1]: @count کلونه

en: 1 week | @count weeks
ps[0]: ۱ اونی
ps[1]: @count اونی

en: 1 min | @count min
ps[0]: ۱ دقيقه
ps[1]: @count دقيقې

en: 1 sec | @count sec
ps[0]: ۱ ثانیه
ps[1]: @count ثانيې

en: 1 month | @count months
ps[0]: ۱ میاشت
ps[1]: @count میاشتې

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
