Panelizer (7.x-3.4) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji

en: 1 hour | @count hours
se[0]: 1 diibmu
se[1]: @count diibmu

en: 1 day | @count days
se[0]: 1 beaivi
se[1]: @count beaivve

en: 1 year | @count years
se[0]: 1 jahki
se[1]: @count jagi

en: 1 week | @count weeks
se[0]: 1 váhkku
se[1]: @count váhkku
