Panelizer (7.x-3.4) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: list
ug: تۈرلەر

en: context
ug: كونتېكىست

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Other
ug: باشقا
