Panels (7.x-3.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: List
be: Сьпіс

en: more
be: болей

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Наладкі

en: Preview
be: Папярэдні прагляд

en: Path
be: Шлях

en: Teaser
be: Тлумачальнік (суправаджэнчы надпіс)

en: Normal
be: Нармалёвы
