Panels (7.x-3.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (50 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: content
jv: konten

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Ilangna

en: Enable
jv: Diuripna

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Ubah

en: None
jv: Nihil

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Weight
jv: Urutan

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Pratinjau

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Text
jv: Teks

en: Error
jv: Salah

en: Add content
jv: Nambah konten

en: Bottom
jv: Ngisor

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: 1 jam
jv[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedina
jv[1]: @count dina

en: Left sidebar
jv: Sidebar kiwa

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Width
jv: Ambané

en: Caching
jv: Tembolok

en: General
jv: Umum

en: Method
jv: Metode

en: Text color
jv: Warna teks

en: Empty
jv: Kosong

en: Standard
jv: Standar

en: 1 year | @count years
jv[0]: 1 tahun
jv[1]: @count tahun

en: 1 week | @count weeks
jv[0]: 1 minggu
jv[1]: @count minggu

en: 1 min | @count min
jv[0]: 1 mnt
jv[1]: @count mnt

en: 1 sec | @count sec
jv[0]: 1 dtk
jv[1]: @count dtk

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: 1 month | @count months
jv[0]: 1 wulan
jv[1]: @ wulan

en: Dashboard
jv: Dashbor

en: Fixed width
jv: Ambané tetep
