Panels (7.x-3.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تېما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: Default
ug: كۆڭۇلدىكى

en: Other
ug: باشقا
