Panels (7.x-3.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Weight
ne: भार

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वदृश्य

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Menu
ne: आज्ञावली

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ
