Panels (7.x-3.0) - en to ug translation catalogue (45 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: Top
ug: ئۈستى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Text
ug: تېكىست

en: Error
ug: خاتالىق

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Border
ug: چۆرىسى

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Other
ug: باشقا

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Uncategorized
ug: ئۇنىۋېرسال

en: Plain
ug: ئاددى

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Row
ug: قۇر

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Remove column
ug: ئىستوننى ئۆچۈرۈش
