Panels (7.x-3.10) - en to sl translation catalogue (48 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: content
sl: vsebine

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Path
sl: Pot

en: Region
sl: Regija

en: Menu
sl: Meni

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Error
sl: Napaka

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Bottom
sl: Spodaj

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Width
sl: Širina

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Standard
sl: Standardni

en: Context
sl: Kontekst

en: 1 year | @count years
sl[0]: 1 leto
sl[1]: @count leti
sl[2]: @count leta
sl[3]: @count let

en: 1 week | @count weeks
sl[0]: 1 teden
sl[1]: @count tedna
sl[2]: @count tedni
sl[3]: @count tednov

en: 1 sec | @count sec
sl[0]: 1 sek
sl[1]: @count sek
sl[2]: @count sek
sl[3]: @count sek

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: 1 month | @count months
sl[0]: 1 mesec
sl[1]: @count meseca
sl[2]: @count meseci
sl[3]: @count mesecev

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
