Panels (7.x-3.11) - en to sk translation catalogue (119 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: content
sk: obsah

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: more
sk: viac

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Weight
sk: Váha

en: Center
sk: Na stred

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Font
sk: Písmo

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Path
sk: Cesta

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Error
sk: Chyba

en: Panels
sk: Panely

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: CSS ID
sk: ID CSS

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: Three column 25/50/25
sk: Tri stĺpce 25/50/25

en: Left side
sk: Ľavá strana

en: Middle column
sk: Stredný stĺpec

en: Right side
sk: Pravá strana

en: Three column 25/50/25 stacked
sk: Tri stĺpce 25/50/25 stohované

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Three column 33/34/33
sk: Tri stĺpce 33/34/33

en: Three column 33/34/33 stacked
sk: Tri stĺpce 33/34/33 stohované

en: Two column
sk: Dva stĺpce

en: Two column stacked
sk: Dva stĺpce stohované

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Width
sk: Šírka

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: General
sk: Všeobecné

en: Method
sk: Metóda

en: Other
sk: Ostatné

en: Text color
sk: Farba textu

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Uncategorized
sk: Nezoradený

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Change
sk: Zmeniť

en: Middle
sk: Stredný

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Empty
sk: Prázdne

en: Style
sk: Štýl

en: Flexible
sk: Rozťahovací

en: Standard
sk: Štandardná

en: Storage
sk: Ukladanie

en: No style
sk: Žiaden štýl

en: Layouts
sk: Rozloženia

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Change layout
sk: Zmeniť vzhľad

en: Available
sk: Dostupné

en: Contexts
sk: Kontexty

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Panel pages
sk: Panelové stránky

en: Mini panels
sk: Mini panely

en: Context
sk: Kontext

en: New content of other types
sk: Nový obsah iných typov

en: New content behavior
sk: Nové správanie sa obsahu

en: Select allowed layouts
sk: Vybrať povolené rozloženia

en: Check the boxes for all layouts you want to allow users choose from when picking a layout. You must allow at least one layout.
sk: Zaškrtnite štvorčeky pre všetky rozloženia, z ktorých chcete používateľom umožniť si zvoliť. Musíte povoliť aspoň jedno rozloženie.

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: 1 week | @count weeks
sk[0]: @count týždeň
sk[1]: @count týždne
sk[2]: @count týždňov

en: 1 sec | @count sec
sk[0]: 1 s
sk[1]: @count s
sk[2]: @count s

en: Choose layout
sk: Zvoliť rozloženie

en: Panel settings
sk: Nastavenia panelu

en: No title
sk: Bez nadpisu

en: Single column
sk: Jeden stĺpec

en: Panel content
sk: Obsah panelu

en: Disable Drupal blocks/regions
sk: Zakázať bolky/regióny Drupalu

en: CSS code
sk: CSS kód

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Add row
sk: Pridať riadok

en: Column
sk: Stĺpec

en: Add new rule
sk: Pridať nové pravidlo

en: Regions
sk: Regióny

en: 1 month | @count months
sk[0]: 1 mesiac
sk[1]: @count mesiace
sk[2]: @count mesiacov

en: Row
sk: Riadok

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Invalid input
sk: Nesprávny vstup

en: Live preview
sk: Aktuálny náhľad

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Administrative description
sk: Popis pre administráciu

en: Remove column
sk: Odstrániť stĺpec

en: Remove row
sk: Odstrániť riadok

en: Region settings
sk: Nastavenia regiónu

en: Fixed width
sk: Pevná šíka

en: Panes
sk: Panely
