Panels (7.x-3.12) - en to bo translation catalogue (306 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Top
bo: འགོ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Panel title
bo: ཁ་བྱང་Panel

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: Three column 25/50/25
bo: སྡེ་གསུམ། 25/50/25

en: Left side
bo: གཡོན་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Middle column
bo: བར་གྱི་སྡེ།

en: Right side
bo: གཡས་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Three column 25/50/25 stacked
bo: སྡེ་གསུམ་25/50/25དོས་སྤུངས།

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Three column 33/34/33
bo: སྡེ་གསུམ་33/34/33

en: Three column 33/34/33 stacked
bo: སྡེ་གསུམ་33/34/33དོས་སྤུངས།

en: Two column
bo: སྡེ་གཉིས།

en: Two column stacked
bo: སྡེ་གཉིས་དོས་སྤུངས།

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Left sidebar
bo: གཡོན་གྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Right sidebar
bo: གཡས་ཀྱི་ཟུར་སྒྲོམ

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Caching
bo: བར་གསོག་བྱེད་པ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Other
bo: གཞན

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Uncategorized
bo: རིགས་དབྱེ་མེད་པ

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Flexible
bo: བབ་བསྟུན་གྱི་རང་བཞིན།

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: No style
bo: བཟོ་ཉམས་མེད་པ།

en: No caching
bo: བར་ཁུལ་བེད་སྤྱོད་མི་བྱེད་པ།

en: Layouts
bo: བཀོད་པ།

en: Edit content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Change layout
bo: བཀོད་པ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པ།

en: Contexts
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Panel pages
bo: ངོས་པང་དྲ་ངོས།

en: Panel nodes
bo: ངོས་པང་གི་ཚིགས་ཚེག

en: Mini panels
bo: ངོས་པང་ཆུང་ངུ་།

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Unordered
bo: གོ་རིམ་མེད་པ

en: Ordered
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཟིན་པ

en: New @s
bo: @s གསར་འཛུགས་བྱེད་པ།

en: New content of other types
bo: རིགས་མི་འདྲ་བའི་ནང་དོན་གཞན་ཞིག་གསར་འཛུགས་བྱེད་པ།

en: New content behavior
bo: ནང་དོན་གསར་འཛུགས་བྱེད་པའི་བྱ་སྤྱོད།

en: Select the default behavior of new content added to the system. If checked, new content will automatically be immediately available to be added to Panels pages. If not checked, new content will not be available until specifically allowed here.
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ནང་དོན་གདམ་གསེས་བྱས་ནས་རྒྱུད་ཁོངས་སུ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པའི་བྱ་སྤྱོད། གལ་ཏེ་གདམ་གསེས་བྱས་ན། ནང་དོན་གསར་བ་དེ་རང་འགུལ་ངང་ངོས་པང་དྲ་ངོས་སུ་ཤར་ལ། གལ་ཏེ་མ་འདེམས་ན། ནང་དོན་གསར་བ་དེ་ལ་འདི་རུ་ཆོག་མཆན་གནང་རྗེས་ད་གཟོད་དྲ་ངོས་ནས་ངོས་པང་ནས་བེད་སྤྱོད་བྱས་ཆོག

en: <p>Click Submit to be presented with a complete list of available content types set to the defaults you selected.</p>
bo: <p>སྒྲིག་འགོད་ཆ་ཚང་མངོན་པར་ཆིག་རྡེབ་བྱས་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་གདམ་གསེས་བྱས་པའི་བྱ་རུང་བའི་ནང་དོན་གྱི་རིགས་སུ་སོར་འཇོག་བྱེད་པ།</p>

en: Allowed @s content
bo: བྱ་རུང་བའི་ནང་དོན་ @s

en: Select allowed layouts
bo: བཀོད་སྤྱོད་བྱ་རུང་བའི་བཀོད་པ་གདམ་གསེས།

en: Check the boxes for all layouts you want to allow users choose from when picking a layout. You must allow at least one layout.
bo: སྤྱོད་མཁན་ལ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་ནུས་པའི་བཀོད་པ་གདམ་གསེས་བྱེད་པ། མ་མཐའ་ཡང་གཅིག་འདེམས་དགོས།

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Panel content has been updated.
bo: ངོས་པང་གི་ནང་དོན་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Choose layout
bo: བཀོད་པ་གདམ་གསེས།

en: Missing content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས་བོར་བ།

en: Add content to !s
bo: !s རུ་ནང་དོན་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Panel settings
bo: ངོས་པང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: No title
bo: ཁ་བྱང་མེད་པ

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Single column
bo: སྡེ་བ་གཅིག

en: Two column bricks
bo: སྡེ་བ་གཉིས་སུ་བྱེད་པ།

en: Left above
bo: གཡོན་སྟེང་།

en: Right above
bo: གཡོས་སྟེང་།

en: Left below
bo: གཡོན་འོག

en: Right below
bo: གཡས་འོག

en: Deleted/missing mini panel @name
bo: བསུབས་པ།/ངོས་པང་ཆུང་ངུ་བོར་བ། @name

en: Untitled mini panel
bo: ཁ་བྱང་མེད་པའི་ངོས་པང་བོར་བ།

en: Panel
bo: ངོས་པང

en: Panel layout
bo: ངོས་པང་གི་བཀོད་པ།

en: Panel content
bo: ངོས་པང་གི་ནང་དོན།

en: Please select a layout.
bo: བཀོད་པ་ཅིག་གདམ་གསེད་བྱེད་རོག

en: Disable Drupal blocks/regions
bo: Drupalཁུལ་དུམ་སྤྱོད་མི་ཆོག/ཁུལ་ཁོངས།

en: CSS code
bo: CSSཚབ་ཨང་།

en: Simple cache
bo: སླ་མོ་ངང་བར་གསོག་བྱེད་པ།

en: System block
bo: རྒྱུད་ཁོངས་ཀྱི་ཁུལ་དུམ།

en: Presents the panes in the form of an HTML list.
bo: HTMLཡི་རེའུ་མིག་མངོན་པའི་ངོས་པང་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པ།

en: Rounded corners
bo: ཟླུམ་ཟུར།

en: Each pane
bo: ངོས་པང་རེ་རེ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Add row
bo: ཕྲེང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Add new rule
bo: སྒྲིག་ལམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Regions
bo: ཁུལ་ཁོངས།

en: This node
bo: ཚིགས་ཚེག་འདི།

en: Landing page
bo: ཐོ་འཇུག་དྲ་ངོས།

en: Add region
bo: ཁུལ་ཁོངས་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Column settings
bo: སྡེ་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ།

en: Row
bo: ཕྲེང

en: Row settings
bo: ཕྲེང་སྒྲིག་འགོད།

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Create new
bo: གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ།

en: Canvas
bo: རིས་གཞི།

en: layout
bo: བཀོད་པ།

en: Invalid input
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ནང་འཇུག

en: Menu selection requires the activation of menu module.
bo: གདམ་བྱང་འདེམ་དགོས་ན་གདམ་བྱང་གི་མ་དཔེ་ནུས་ཡོད་སྒྱུར་དགོས།

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
bo: ལྗིད་ཚད་ཇི་ལྟར་ཆུང་ན་དེ་ལྟར་གཡོན་ཕྱོགས་ནས་མངོན།

en: Live preview
bo: མངོན་སུམ་གྱི་སྔོན་ལྟ

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: CSS Class
bo: CSSརིགས།

en: All criteria must pass.
bo: ཚད་གཞི་ཡོངས་དང་མཐུན་དགོས།

en: Broken/missing access plugin %plugin
bo: སྐྱོན་ཤོར་བའམ་ཚང་མེད་པའི་སྤྱོད་དབང་གི་ཕྱི་སྣོན་%plugin

en: In code
bo: སྒྲིག་ཡིག་དུ་

en: Enabled, title
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཟིན། ཁ་བྱང

en: Administrative title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: The name of this page. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
bo: དྲ་ངོས་འདིའི་མིང་། འདི་ནི་དོ་དམ་འཆར་ངོས་སུ་མངོན་རྒྱུ་ཡིན་པ་དང་ངོས་འཛིན་བྱེད་སླ་བོ་ཡོད།

en: The machine readable name of this page. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
bo: དྲ་ངོས་འདིའི་འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་། དེ་ངེས་པར་དུ་སྔར་མེད་པ་ཞིག་ཡིན་དགོས་པ་མ་ཟད། དེའི་ནང་དུ་གསལ་བྱེད་དང་གྲངས་ཀ འོག་ཐིག་བཅས་ཁོ་ན་ཡོད་ཆོག གསར་འཛུགས་བྱས་ཚར་རྗེས་ཐོབ་གྲངས་འདི་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Administrative description
bo: དོ་དམ་གྱི་གསལ་བཤད

en: A description of what this page is, does or is for, for administrative use.
bo: དྲ་ངོས་འདི་ཅི་ཡིན་པ་དང་འདིས་གང་བྱེད་ཐུབ་པ། གང་གི་ཆེད་དུ་ཡིན་པ་བཅས་ཀྱི་གསལ་བཤད་དེ། དོ་དམ་པས་སྤྱོད་དགོས།

en: That name is used by another page: @page
bo: མིང་དེ་དྲ་ངོས་གཞན་ཞིག་གིས་སྤྱོད་བཞིན་ཡོད། @page

en: Page name must be alphanumeric or underscores only.
bo: དྲ་ངོས་ཀྱི་མིང་དུ་གསལ་བྱེད་དང་གྲངས་ཀ འོག་ཐིག་བཅས་ཁོ་ན་ཡིན་དགོས།

en: That path is currently assigned to be an alias for @alias. This system cannot override existing aliases.
bo: སྦྲེལ་ལམ་དེ་ད་ལྟ་@alias་ཡི་མིང་གཞན་ཞིག་ལ་བསྒྲིག་འདུག མ་ལག་འདིས་སྔར་ནས་ཡོད་པའི་མིང་གཞན་བརྗེ་མི་ཐུབ།

en: Substitutions
bo: ཚབ་བྱེད

en: @identifier: @title
bo: @identifier། @title

en: The CTools API version is too old for Panels. Panels needs at least %version.
bo: CTools API ཡིས་པར་གཞི་དམའ་དྲགས། Panels ལ་མ་མཐའ་ཡང་ %version ཅན་གྱི་པར་གཞི་དགོས།

en: CTools API Version
bo: Ctools API པར་གཞི།

en: Panel page
bo: ངོས་པང་གི་དྲ་ངོས

en: You must activate the page manager module for this functionality.
bo: བྱེད་ནུས་འདི་བེད་སྤྱོད་བྱེད་ན་ངེས་པར་དུ་དྲ་ངོས་དོ་དམ་དཔེ་དུམ་སྐུལ་སློང་བྱེད་དགོས།

en: Panel nodes are node content and appear in your searches, but are more limited than panel pages.
bo: ངོས་པང་ཚིགས་ཚེག་ནི་ཚིགས་ཚེག་གི་ནང་དོན་ཡིན། འདི་ཉིད་ངོས་པང་དྲ་ངོས་ལ་མཚོན་ན་བཀག་རྒྱའི་རང་བཞིན་ཅུང་ཙམ་ཡོད།

en: Panel node
bo: ངོས་པང་ཚིགས་ཚེག

en: You must activate the panel node module for this functionality.
bo: བྱེད་ནུས་འདི་བེད་སྤྱོད་བྱེད་དགོས་ན་ངེས་པར་དུ་ངོས་པང་ཚིགས་ཚེག་གི་དཔེ་དུམ་སྐུལ་སློང་བྱེད་དགོས།

en: Mini panels are small content areas exposed as blocks, for when you need to have complex block layouts or layouts within layouts.
bo: ངོས་པང་ཆུང་ངུ་ནི་ནང་དོན་ཉུང་ངུ་ཙམ་མངོན་པའི་ཁུལ་ཞིག་ཡིན་ལ། འདི་ཉིད་ཁྱེད་རང་གིས་ཁུལ་དུམ་རྙོག་འཛ当你需要复杂的区块布局或布局中包含布局时使用

en: Mini panel
bo: ངོས་པང་ཆུང་ངུ་།

en: You must activate the Mini panels module for this functionality.
bo: བྱེད་ནུས་འདི་བེད་སྤྱོད་བྱེད་དགོས་ན་ངེས་པར་དུ་ངོས་པང་ཆུང་ངུའི་དཔེ་དུམ་སྐུལ་སློང་བྱེད་དགོས།

en: Go to list
bo: མིང་ཐོ་ལ་བལྟ་བ

en: There are no mini panels.
bo: ངོས་པང་ཆུང་ངུ་མེད་པ།

en: Your changes have been discarded.
bo: བཟོ་བཅོས་མ་བྱས།

en: Disable this pane
bo: ངོས་པང་འདི་མི་སྤྱོད་པ།

en: Enable this pane
bo: ངོས་པང་འདི་སྤྱོད་པ།

en: CSS properties
bo: CSSགཏོགས་གཤིས།

en: Cache settings for this display
bo: འདིས་མངོན་པའི་བར་གསོག་གི་སྒྲིག་འགོད།

en: Cache settings for !subtype_title
bo: !subtype_title ཡི་བར་གསོག་གི་སྒྲིག་འགོད།

en: Default style for this display
bo: འདིས་མངོན་པའི་སོར་འཇོག་གི་བཟོ་ལྟ།

en: Panel style for region "!region"
bo: "!region"ཁུལ་ཁོངས་ཀྱི་ངོས་པང་གི་བཟོ་ལྟ།

en: Use display default style
bo: མངོན་འཆར་གྱི་སོར་འཇོག་བཟོ་ལྟ་སྤྱོད་པ།

en: Style settings for @style (display)
bo: @style (མངོན་འཆར)ཡི་བཟོ་ལྟ་སྒྲིག་འགོད།

en: Style settings for style @style (Region "!region")
bo: @style (ཁུལ་ཁོངས "!region")ཡི་བཟོ་ལྟ་སྒྲིག་འགོད།

en: Style settings for style @style (Pane "!pane")
bo: @style (ངོས་པང་ "!pane")ཡི་བཟོ་ལྟ་སྒྲིག་འགོད།

en: Configure CSS on !subtype_title
bo: !subtype_titleསྟེང་ནས་CSSསྡེབ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Access settings on !subtype_title
bo: !subtype_title ཡི་སྤྱོད་པའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Add visibility rule for !subtype_title
bo: !subtype_title ལ་མཐོང་ཚད་ཀྱི་སྒྲིག་ལམ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Invalid test id.
bo: ཚོད་ལྟ་བྱས་པའི་ ID ནུས་པ་མེད།

en: Configure visibility rule for !subtype_title
bo: !subtype_title ཡི་མཐོང་ཚད་ཀྱི་སྒྲིག་ལམ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Panel layout has been updated.
bo: ངོས་པང་གིི་བཀོད་པ་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Show layout designer
bo: བཀོད་པའི་སྒྲིག་འགོད་ཆས་མངོན་པ།

en: Remove column
bo: སྡེ་སྤོ་འབུད།

en: Add row to top
bo: སྟེང་དུ་ཕྲེང་ཁ་སྣོན།

en: Add row to bottom
bo: ཞབས་སུ་ཕྲེང་ཁ་སྣོན།

en: Remove row
bo: ཕྲེང་སྤོ་འབུད།

en: Add column
bo: སྡེ་ཁ་སྣོན།

en: Add region to left
bo: ཁུལ་ཁོངས་གཡོན་ཕྱོགས་སུ་ཁ་སྣོན།

en: Add column to left
bo: སྡེ་གཡོན་ཕྱོགས་སུ་ཁ་སྣོན།

en: Add region to right
bo: ཁུལ་ཁོངས་གཡས་ཕྱོགས་སུ་ཁ་སྣོན།

en: Add column to right
bo: སྡེ་གཡས་ཕྱོགས་སུ་ཁ་སྣོན།

en: Region settings
bo: གནས་ཁུལ་སྒྲིག་འགོད

en: Remove region
bo: ཁུལ་ཁོངས་སྤོ་འབུད།

en: Invalid item id.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ ID

en: Configure column
bo: སྡེ་སྡེབ་སྒྲིག

en: Configure row
bo: ཕྲེང་སྡེབ་སྒྲིག

en: Configure region
bo: ཁུལ་ཁོངས་སྡེབ་སྒྲིག

en: Region title
bo: ཁུལ་ཁོངས་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: Fluid
bo: གཡོ་འགུལ་ཅན་གྱི་བཀོད་པ།

en: Hide layout designer
bo: བཀོད་པ་ཇུས་འགོད་ཀྱི་ལག་ཆ་སྤས་པ།

en: Each region
bo: ཁུལ་ཁོངས་རེ་རེ།

en: Change general settings about this variant.
bo: variantའདི་ཡི་སྤྱི་བཏང་སྒྲིག་འགོད་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པ།

en: Selection rules
bo: འདེམས་སྟངས་ཀྱི་སྒྲིག་ལམ

en: Control the criteria used to decide whether or not this variant is used.
bo: བྱེ་བྲག་འདི་སྤྱོད་དགོས་མིན་ཐག་གཅོད་བྱེད་ཀྱི་ཚད་གཞི་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ།

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
bo: ནང་དོན་གྱིས་སྤྱོད་ཐུབ་པའི་བྱེ་བྲག་འདི་ལ་ཟུར་སྣོན་གྱི་གོང་འོག་དངོས་གཞི་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Add content items and change their location with a drag and drop interface.
bo: ནང་དོན་གྱི་སྡེ་ཚན་ཁ་སྣོན། ནང་དོན་འདྲུད་གཏོང་བྱས་ན་དེ་ཚོའི་གནས་ས་བརྗེ་ཐུབ།

en: Move content from old layout
bo: བཀོད་པ་རྙིང་མ་ལས་ནང་དོན་སྤོ་བ།

en: Get a preview of what this variant will look like.
bo: འགྱུར་ཚད་འདི་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ།

en: This panel will be selected if @conditions.
bo: གལ་སྲིད་ཆ་རྐྱེན་ལ་@conditions་ཡོད་ན། ངོས་པང་འདི་གདམ་ངེས།

en: This panel will always be selected.
bo: ངོས་པང་འདི་ནམ་ཡང་གདམ་དགོས་པ།

en: Selection rule
bo: འདེམས་སྟངས་ཀྱི་སྒྲིག་ལམ

en: Panel: @title
bo: ངོས་པང་། @title

en: You must select a layout.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་བཀོད་པ་ཞིག་འདེམས་དགོས།

en: Update and preview
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ནས་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ།

en: Administrative title of this variant.
bo: བྱེ་བྲག་འདིའི་དོ་དམ་ཁ་བྱང་།

en: Check this to have the page disable all regions displayed in the theme. Note that some themes support this setting better than others. If in doubt, try with stock themes to see.
bo: གདམ་རྗེས་བརྗོད་གཞི་ནས་སྒྲིག་པའི་ཁུལ་ཁོངས་ཡོད་ཚད་སྤྱོད་མི་ཆོག་པར་བྱེད།

en: Content options are divided by category. Please select a category from the left to proceed.
bo: ནང་དོན་གདམ་ཚན་རིགས་སུ་བགར་ཚར། གཡོན་ཕྱོགས་ནས་རིགས་ཤིག་གདམ་ནས་བཀོལ་སྤྱོད་བྱོས།

en: Change the layout of this panel.
bo: ངོས་པང་འདིའི་བཀོད་པ་བཟོ་བཅོས།

en: Manage mini panels
bo: ངོས་པང་ཆུང་ངུ་དོ་དམ།

en: Header text
bo: མགོ་ཤོག་ཡིག་རྐྱང་།

en: &#x2713;Panel title
bo: &#x2713;ངོས་པང་ཁ་བྱང་།

en: No rules
bo: སྒྲིག་ལམ་མེད་པ།

en: Title type
bo: ཁ་བྱང་གི་རིགས།

en: Manually set
bo: ལག་ཐབས་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད།

en: From pane
bo: ངོས་པང་ནས་ཐོན་པ།

en: Region class
bo: ཁུལ་ཁོངས་ཀྱི་རིགས།（class）

en: Fixed width
bo: གཏན་ཁེལ་བྱས་པའི་ཞེང་ཚད

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
bo: སྦྲེལ་ལམ་དེ་སྤྱོད་བཞིན་ཡོད། མ་ལག་གིས་སྔར་གནས་ཡོད་པའི་སྦྲེལ་ལམ་དེ་བརྗེ་མི་ཐུབ།

en: Menu title
bo: གདམ་བྱང་གི་ཁ་བྱང་།

en: Panels: saved display "%title" with display id %did
bo: ངོས་པང་།：ཉར་ཚགས་མངོན་པ"%title" ID%did མངོན་པ།

en: Panels: saved display with id %did
bo: ངོས་པང་།：ཉར་ཚགས་བྱས་རྗེས་ ID%did མངོན་པ།

en: Manage this mini-panel
bo: ངོས་པང་ཆུང་ངུ་འདི་དོ་དམ་བྱེད་པ།

en: You must choose an administrative title.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ངེས་པར་དུ་དོ་དམ་ཁ་བྱང་ཞིག་འདེམས་དགོས།

en: You must choose a machine name.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ངེས་པར་དུ་འཕྲུལ་ཀློག་གི་མིང་ཞིག་འདེམས་དགོས།

en: Create custom style
bo: རང་སྒྲིག་གི་བཟོ་ལྟ་གསར་བཟོ།

en: Basic styles
bo: གཞི་རྩའི་བཟོ་ལྟ།

en: Header background
bo: མགོ་ཤོག་གི་རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Header border
bo: ཤོག་མགོའི་མཐའ་སྒྲོམ།

en: Header font
bo: ཤོག་མགོའི་ཡིག་གཟུགས།

en: Rounded shadow box
bo: ཟླུམ་ཟུར་ཅན་གྱི་གྲིབ་ནག་སྒྲོམ།

en: Text font
bo: ཡིག་རྐྱང་གི་ཡིག་གཟུགས།

en: Custom style
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Reverse (NOT)
bo: ལྡོག་རིམ༼NOT༽

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
bo: འདི་ནི་དོ་དམ་འཆར་ངོས་སུ་མངོན་ཐུབ་པ་དང་ངོས་འཛིན་བྱེད་སླ་བོ་ཡོད།

en: Panels is enabled but CTools is out of date. All Panels modules are disabled until CTools is updated. See the status page for more information.
bo: Panels སྤྱད་ཡོད། འོན་ཀྱང་Ctools ཡིས་དུས་ཡོལ་བས། Ctoolsགསར་སྒྱུར་བྱེད་པའི་བར་དུ་Panels དཔེ་དུམ་ཡོད་ཚད་སྤྱོད་མི་ཆོག རྣམ་པའི་དྲ་ངོས་ནས་ཆ་འཕྲིན་དེ་ལས་མང་མཐོང་ནུས།

en: Panel region
bo: Panel ཁུལ་ཁོངས།

en: Panel pane
bo: ངོས་པང་།

en: Get a bird's eye view of items related to Panels.
bo: Panels དང་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་ཚན་པར་སྤྱི་ལྟ་བྱེད།

en: Custom layout
bo: རང་སྒྲིག་བཀོད་པ།

en: Custom layouts can add more, site-specific layouts that you can use in your panels.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་རང་སྒྲིག་བྱས་པའི་བཀོད་པ་གང་མང་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱས་ཆོག་མོད། དྲ་ཚིག་གིས་དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་བཀོད་པ་ཁྱེད་ཀྱི་ངོས་པང་ནས་སྤྱད་ཆོག

en: There are no custom layouts.
bo: རང་སྒྲིག་གི་བཀོད་པ་མེད་པ།

en: Manage custom layouts
bo: རང་སྒྲིག་གི་བཀོད་པ་དོ་དམ།

en: Renders a panel normally. This is the most common option.
bo: རྒྱུན་ལྡན་གྱིས་བྱེད་སྟངས་ཀྱིས་ངོས་པང་ལ་ཚོན་འབྱུག་པ།

en: Add new pane
bo: ངོས་པང་གསར་པ་དོ་དམ།

en: Customize this page
bo: དྲ་ངོས་འདི་གཏན་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: In-Place Editor
bo: རང་སའི་རྩོམ་སྒྲིག་ཆས།

en: Allows privileged users to update and rearrange the content while viewing this panel.
bo: དབང་ཆ་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་ངོས་པར་འདིར་ལྟ་ཞིབ་བྱེད་པ་དང་ཆབས་ཅིག་ཏུ་གསར་སྒྱུར་བྱའི་པའི་ནང་དོན་ལ་རིམ་སྒྲིག་བྱེད་པར་བྱ།

en: This will discard all unsaved changes. Are you sure?
bo: ཉར་ཚགས་བྱས་མེད་པའི་སྒྲིག་འགོད་དོར་རམ།

en: Missing layout
bo: བཀོད་པ་མེད།

en: mini panel
bo: ངོས་པང་ཆུང་ངུ་།

en: mini panels
bo: ངོས་པང་ཆུང་ངུ་།

en: Renderer
bo: ཚོན་འབྱུག

en: Only one criterion must pass.
bo: ཚད་གཞི་གཅིག་དང་མཐུན་ན་ཆོག

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
bo: བཀོད་པ་འདི་རིགས་གང་ནས་མངོན་དགོས་སམ། གལ་ཏེ་སྟོང་བར་བཞག་ན་འདི་ཉིད་རིགས་གཞན་དག་ཏུ་བགར།

en: layouts
bo: བཀོད་པ།

en: Reuse layout
bo: བཀོད་པ་ཡང་བསྐྱར་སྤྱོད་པ།

en: Canvas settings
bo: རིས་གཞི་སྒྲིག་འགོད།

en: Configure canvas
bo: རིས་གཞི་སྡེབ་སྒྲིག

en: Canvas class
bo: Canvasརིགས།（class）

en: This class will the primary class for this layout. It will also be appended to all column, row and region_classes to ensure that layouts within layouts will not inherit CSS from each other. If left blank, the name of the layout or ID of the display will be used.
bo: འདི་ནི་བཀོད་པ་འདིའི་རིགས་གཙོ་བོ་ཡིན་ལ། སྡེ་དང་ཕྲེང་། ཁུལ་ཁོངས་ཀྱི་རིགས་སུ་ཁ་སྣོན་བྱས་ནས་བཀོད་པ་ནང་གི་CSSཕན་ཚུན་བར་རྒྱུད་འཛིན་མི་བྱེད་པར་ཕན། གལ་ཏེ་སྟོང་བར་བཞག་ན། བཀོད་པའི་Idདང་ཡང་ན་དེའི་མིང་བེད་སྤྱོད་བྱེད།

en: Column class
bo: སྡེའི་རིགས།（class）

en: This class will be applied to all columns of the layout. If left blank this will be panels-flexible-column.
bo: རིགས་འདི་བཀོད་པ་ནང་གི་སྡེ་ཡོངས་ནས་བེད་སྤྱོད་བྱེད། གལ་ཏེ་སྟོང་བར་བཞག་ན། འདི་རུ་panels-flexible-column རུ་འཇོག

en: Row class
bo: ཕྲེང་གི་སྒྲིག་གཞི

en: This class will be applied to all rows of the layout. If left blank this will be panels-flexible-row.
bo: རིགས་འདི་བཀོད་པ་ནང་གི་ཕྲེང་ཡོངས་ནས་བེད་སྤྱོད་བྱེད། གལ་ཏེ་སྟོང་བར་བཞག་ན། འདི་རུ་panels-flexible-row རུ་འཇོག

en: This class will be applied to all regions of the layout. If left blank this will be panels-flexible-region.
bo: རིགས་འདི་བཀོད་པ་ནང་གི་ཁུལ་ཁོངས་ཡོངས་ནས་བེད་སྤྱོད་བྱེད། གལ་ཏེ་སྟོང་བར་བཞག་ན། འདི་རུ panels-flexible-region རུ་འཇོག

en: Scale fluid widths for IE6
bo: IE6ཡི་རྒྱུག་པའི་ཞེང་ཚད་ཚད་ལྡན་ཅན་དུ་བྱ་བ།

en: IE6 does not do well with 100% widths. If checked, width will be scaled to 99% to compensate.
bo: IE6ཡིས་100%ཅན་གྱི་ཞེང་ཚད་ཡང་དག་ངང་བེད་སྤྱོད་བྱེད་མི་ནུས། གལ་ཏེ་གདམ་ན། ཞེང་ཚད་99%རུ་སྒྲིག་འགོད་བྱེད།

en: If a value is entered, the layout canvas will be fixed to the given pixel width.
bo: གལ་ཏེ་འདི་རུ་ཐང་ཞིག་ནང་འཇུག་བྱས་ན་བཀོད་པའི་རིས་གཞིས་སྔར་ནས་སྤྲད་པའི་བརྙན་རྒྱུའི་ཞེང་ཚད་དུ་སྒྲིག་འགོད་བྱེད།

en: Column separation
bo: སྡེའི་བར་ཐག

en: How much padding to put on columns that are that are next to other columns. Note that this is put on both columns so the real amount is doubled.
bo: སྡེ་དང་སྡེའི་བར་ཐག མཉམ་འཇོག་ཅིག་ལ་ཐང་འདི་སྡེ་རེ་རེར་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པས། སྡེ་དང་སྡེའི་བར་ཐང་འདིའི་སྡབ་གཉིས་ཡིན།

en: Region separation
bo: ཁུལ་ཁོངས་ཀྱི་བར་ཐག

en: How much padding to put on regions that are that are next to other regions. Note that this is put on both regions so the real amount is doubled.
bo: ཁུལ་ཁོངས་དང་ཁུལ་ཁོངས་ཀྱི་བར་ཐག  མཉམ་འཇོག་ཅིག་ལ་ཐང་འདི་ཁུལ་ཁོངས་རེ་རེར་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པས། ཁུལ་ཁོངས་དང་ཁུལ་ཁོངས་ཀྱི་བར་ཐང་འདིའི་སྡབ་གཉིས་ཡིན།

en: Row separation
bo: ཕྲེང་གི་བར་ཐག

en: How much padding to put on beneath rows to separate them from each other. Because this is placed only on the bottom, not hte top, this is NOT doubled like column/region separation.
bo: ཕྲེང་དང་ཕྲེང་གི་བར་ཐག གཤམ་དུ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པས། སྡེ་དང་ཁུལ་ཁོངས་ལྟར་ལྡབ་གཉིས་ཀྱི་ངང་ནས་མངོན་པར་མི་བྱེད།

en: Enter a CSS class that will be used. This can be used to apply automatic styling from your theme, for example.
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་པའི་CSSཡི་རིགས་ཤིག་ནང་འཇུག་བྱོས། འདི་ཉིད་བརྗོད་གཞི་ནས་རང་འགུལ་བཟོ་ལྟ་སྤྱོད་པར་བེད་སྤྱོད་བྱས་ཆོག

en: Save this layout for reuse
bo: བཀོད་པ་འདི་ཉར་ཚགས་བྱས་ན་ཡང་བསྐྱར་བེད་སྤྱོད་ནུས།

en: That name is used by another layout: @layout
bo: མིང་འདི་ @layout ཡིས་བེད་སྤྱོད་བྱས།

en: Columns: 1
bo: སྡེ་བ།：1

en: Columns: 3
bo: སྡེ་བ།：3

en: Columns: 2
bo: སྡེ་བ།：2

en: That name is used by another style: @page
bo: མིང་འདི་བཟོ་ལྟ་ @page ཡིས་བེད་སྤྱོད་བྱས།

en: Page wizards
bo: དྲ་ངོས་སྣེ་ཁྲིད།

en: Landing page wizard
bo: ཐོ་འཇུག་དྲ་ངོས་སྣེ་ཁྲིད།

en: Landing pages are simple pages that have a path, possibly a visible menu entry, and a panel layout with simple content.
bo: ཐོ་འཇུག་དྲ་ངོས་ནི་དྲ་ངོས་སླ་མོ་བ་ཅན་ཞིག་ཡིན་ལ། འདི་རུ་འགྲོ་ལམ་དང་། གདམ་བྱང་། ནང་དོན་སླ་མོའི་ནང་དོན་གྱི་བཀོད་པ་སོགས་ཡོད།

en: Add a visible menu entry for this page
bo: དྲ་ངོས་ལ་འདེམས་ཚན་ཁ་སྣོན།

en: Panel fields
bo: panelཡིག་དུམ།
