Panels (7.x-3.2) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: more
ht: plis

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: - All -
ht: - Tout -
