Panels (7.x-3.3) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Category
ga: Ábhar

en: Dashboard
ga: Deais
