Panels (7.x-3.6) - en to lt translation catalogue (117 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: content
lt: turinys

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Weight
lt: Svoris

en: Center
lt: Centras

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Path
lt: Kelias

en: Region
lt: Sritis

en: Menu
lt: Meniu

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Error
lt: Klaida

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Three column 25/50/25
lt: Trys stulpeliai 25/50/25

en: Left side
lt: Kairė pusė

en: Middle column
lt: Vidurinis stulpelis

en: Right side
lt: Dešnė pusė

en: Three column 25/50/25 stacked
lt: Trys stulpeliai 25/50/25

en: Bottom
lt: Apačia

en: Three column 33/34/33
lt: Trys stulpeliai 33/34/33

en: Three column 33/34/33 stacked
lt: Trys stulpeliai 33/34/33

en: Two column
lt: Du stulpeliai

en: Two column stacked
lt: Du stulpeliai

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Contains
lt: Turi

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Width
lt: Plotis

en: Caching
lt: Kešavimas

en: General
lt: Bendras

en: Method
lt: Būdas

en: Other
lt: Kiti

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Plain
lt: Paprastas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Change
lt: Keisti

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Empty
lt: Tuščia

en: Style
lt: Stilius

en: Flexible
lt: Lankstus

en: Standard
lt: Standartinis

en: Storage
lt: Saugykla

en: Context
lt: Kontekstas

en: New @s
lt: Naujas @s

en: Allowed @s content
lt: Leidžiamas @s turinys

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count sek

en: Panel content has been updated.
lt: Panelės turinys atnaujintas

en: Choose layout
lt: Pasirinkite išdėstymą

en: Add content to !s
lt: Pridėti turinį į !s

en: Panel settings
lt: Regionų nustatymai

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Single column
lt: Vienas stulpelis

en: Two column bricks
lt: Du stulpeliai plytos

en: Left above
lt: Kairė viršuj

en: Right above
lt: Dešinė viršuj

en: Left below
lt: Kairė žemiau

en: Right below
lt: Dešinė žemiau

en: Please select a layout.
lt: Prašome pasirinkti išdėstymą.

en: Disable Drupal blocks/regions
lt: Išjungti Drupal blokus/regionus

en: CSS code
lt: CSS kodas

en: The default panel rendering style; displays each pane with a separator.
lt: Įprastas regionų stilius; rodo kiekvieną regioną su skirtuku.

en: Presents the panes in the form of an HTML list.
lt: Rodo regionus HTML formato sąrašą.

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: Presents the panes or panels with a rounded corner box around them
lt: Rodo regionus ar rėmelius apsuptus dėžute suapvalintais kampais.

en: Box around
lt: Dėžė aplink

en: Each pane
lt: Kiekviena celė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: Column
lt: Stulpelis

en: Add new rule
lt: Pridėti naują taisyklę

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: - All -
lt: - Visos -

en: In code
lt: Kode

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui

en: Region settings
lt: Regionų nuostatos

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis
