Panels (7.x-3.9) - en to bg translation catalogue (52 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: content
bg: съдържание

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: more
bg: още

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Weight
bg: Тегло

en: Center
bg: Център

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Path
bg: Път

en: Region
bg: Област на сайта

en: Menu
bg: Меню

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Error
bg: Грешка

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Bottom
bg: Дъно

en: 1 hour | @count hours
bg[0]: 1 час
bg[1]: @count часа

en: 1 day | @count days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: @count дни

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Caching
bg: Кеширане

en: General
bg: Общи

en: Other
bg: Други

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Empty
bg: Празно

en: 1 year | @count years
bg[0]: 1 година
bg[1]: @count години

en: 1 week | @count weeks
bg[0]: 1 седмица
bg[1]: @count седмици

en: 1 min | @count min
bg[0]: 1 мин.
bg[1]: @count мин.

en: 1 sec | @count sec
bg[0]: 1 сек.
bg[1]: @count сек.

en: Dashboard
bg: Табло
