Panels (7.x-3.9) - en to el translation catalogue (82 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: content
el: ύλη

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: more
el: περισσότερα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Weight
el: Βάρος

en: Center
el: Κέντρο

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Region
el: Περιοχή

en: Menu
el: Μενού

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Text
el: Κείμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: CSS class
el: Κλάση CSS

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: 1 hour | @count hours
el[0]: 1 ώρα
el[1]: @count ώρες

en: 1 day | @count days
el[0]: 1ημέρα
el[1]: @count ημέρες

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Contains
el: Περιέχει

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Width
el: Πλάτος

en: Caching
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: General
el: Γενικά

en: Method
el: Μέθοδος

en: Other
el: Άλλο

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: List type
el: Τύπος λίστας

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Uncategorized
el: Χωρίς κατηγορία

en: Plain
el: Απλό

en: Basic settings
el: Βασικές ρυθμίσεις

en: Change
el: Αλλαγή

en: Granularity
el: Διακριτότητα

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Empty
el: Κενό

en: Style
el: Στυλ

en: Standard
el: Βασικό

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Context
el: Πλαίσιο

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: 1 year | @count years
el[0]: 1 έτος
el[1]: @count έτη

en: 1 week | @count weeks
el[0]: 1 εβδομάδα
el[1]: @count εβδομάδες

en: 1 min | @count min
el[0]: 1 λεπτό
el[1]: @count λεπτά

en: 1 sec | @count sec
el[0]: 1 δευτερόλεπτο
el[1]: @count δευτερόλεπτα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Column
el: Στήλη

en: Add new rule
el: Προσθήκη νέου κανόνα

en: 1 month | @count months
el[0]: 1 μήνας
el[1]: @count μήνες

en: Row
el: Γραμμή

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Live preview
el: Ζωντανή προεπισκόπηση

en: - All -
el: - Όλα -

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος

en: Region settings
el: Ρυθμίσεις περιοχής

en: Fixed width
el: Σταθερό πλάτος
