Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Single
et: Üksik

en: Help
et: Abi

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine
