Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Single
gl: Simple

en: Help
gl: Axuda

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Middle
gl: Medio
