Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Single
he: יחיד

en: Help
he: עזרה

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Middle
he: אמצע
