Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ
