Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj
