Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Single
sv: Enkel

en: Help
sv: Hjälp

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned
