Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Single
ta: ஒற்றை

en: Help
ta: உதவி

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்
