Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Single
af: Enkel

en: Help
af: Hulp

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Breadcrumb separator
af: Krummelspoor separator

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
af: Las 'n verdeler aan die einde van die krummelspoor by
