Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Single
be: Адзінкавы

en: Help
be: Дапамога

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу
