Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Single
bg: Единичен

en: Help
bg: Справка

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно
