Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Help
bn: সহায়তা
