Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Help
cs: Nápověda

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
cs: Přidat oddělovač na konec drobečkové navigace

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
cs: Užitečné, když drobečková navigace není umístěna těsně před názvem.
