Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Help
cy: Cymorth
