Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Single
da: Enkelt

en: Help
da: Hjælp

en: Bottom
da: Bund

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Display breadcrumb
da: Vis brødkrummesti

en: Breadcrumb separator
da: Adskillelse mellem brødkrummer

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
da: Tilføj en separator i slutningen af brødkrummestien

en: Middle
da: Midt

en: Page Top
da: Sidetop

en: Page Bottom
da: Sidebund

en: Useful when the breadcrumb is placed just before the title.
da: Nyttigt når brødkrummestien er placeret umiddelbart før titlen.

en: Append the content title to the end of the breadcrumb
da: Tilføj indholdets titel i slutningen af brødkrummestien

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
da: Nyttigt når brødkrummestien ikke er placeret umiddelbart før titlen.
