Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Single
el: Απλή

en: Help
el: Βοήθεια

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας
