Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Single
fa: تک

en: Help
fa: راهنما

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری
