Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Single
fi: Yksinkertainen

en: Help
fi: Ohje

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Middle
fi: Keskellä

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Page Top
fi: Sivun yläreuna

en: Page Bottom
fi: Sivun alareuna
