Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Help
is: Hjálp

en: Top
is: Toppur

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð
