Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Single
ja: 1つ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Display breadcrumb
ja: パンくずリストを表示

en: Breadcrumb separator
ja: パンくずリストの分離

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
ja: パンくずリストの最後に分離を追加

en: Middle
ja: 中
