Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Help
jv: Pitulungan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan
