Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Help
kk: Көмек
