Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Help
ku: یارمەتی

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە
