Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Single
lv: Vienkāršs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš
