Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Single
mr: एक

en: Help
mr: मदत
