Panels 960gs (HTML5) (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Single
my: တစ်ခုတည်း

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ
